Apel za pomoc za lijecenje bolesnom drugaru

PLEASE SHARE/MOLIMO PODIJELITE!!!

Naš dragi Ajdin, drugar iz vrtića ”Radost” nastavlja liječenje i njegovim roditeljima je potrebna finansijska pomoć.
Prenosimo pruku njegovog oca Elvisa Žigonje u cjelosti:

Dragi prijatelji, rodbino i dobri ljudi…ove sedmice krecemo sa akcijom prikuplanja sredstava za operaciju moga sina u klinici Acibadem-Turska…mom Ajdinu je potrebna 21 250 dolara, bez troskova avio prevoza i smjestaja…ovih dana cu kontaktirati TV Hayat i iz emisije ISPUNI MI ZELJU kao i Batka ispred emisije UDRI MUSKI…a nastojat cu se aktivirati i na ulici. Imam par ideja i dobio sam i savjete sta dalje i kako…DRAGI DOBRI LJUDI, cifra je velika, ali se nadam i molim dragog Boga da nam pomogne…za sve dalje korake cu vas obavjestavati…HVALA I DO SADA ZA SVE…

ZA UPLATE IZ BiH racun banke 154-001-00000019-10

broj tekuceg racuna 915791 Z1Z66413

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *