Energetska zabava za malisane vrtica “Pinokio”

Energetski dani Zenica 2018.

Dana, 20. decembra 2018. godine u okviru projekta „Mala i srednja preduzeća ekološke izazove pretvaraju u ekonomske prilike“, za čiju implementaciju su zaduženi Grad Prijedor, Grad Zenica i Općina Gračanica organizovani su „Energetski dani Zenica 2018“.

U vremenu od 10:00 do 11:30 sati, u vrtiću „Pinokio“ odigrana je predstava za djecu iz ovog vrtića na temu energetske efikasnosti koju je pripremio Event tim firme Tropik u saradnji s Gradom Zenicom i Zeničkom razvojnom agencijom ZEDA. Ovom prilikom, djeca su naučila šta je energija, kako nastaje, kako se troši, na koji način se čuva, kako dati svoj doprinos očuvanju energije te su uz muziku i ples započeli dan.

Galerija fotografija na fb stranici Ustanove

https://www.facebook.com/pg/zenickivrtici/photos/?tab=album&album_id=1903523123087846

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *