Konzumov lanac srece u Ustanovi

Povodom bajramskih praznika Konzumov lanac sreće pokucao je na vrata bh. vrtića te prigodnom predstavom i poklonima obradovao mališane u Tuzli, Visokom, Maglaju, Sarajevu i Zenici te na taj način  omogućio za više od 400 mališana edukaciju o preveniranju nasilja s kojim se mogu suočiti, te važnosti prihvaćanja djece sa posebnim potrebama ili djece iz manjinskih skupina.

Konzumov lanac sreće pokucao je danas i na vrata vrtića ”Pčelica”, JU Predškolski odgoj i obrazovanje Zenica.

Djeca su imala priliku  uživati u ineraktivnoj predstavi ”Priče iz starog vremena”, a posebnu sreću i osmijeh na njihova lica izmamili su paketići koje su im uručili predstavnici Konzuma kojima se ovim putem JU Predškolski odgoj i obrazovanje  neizmjerno zahvaljuje na društvenoj angažiranosti u zajednici jer sreća koja se dijeli je uvećana sreća.

13548827_991980844255833_8480848_o

Galeriju slika možete pogledati na linku:

https://www.facebook.com/zenickivrtici/photos/?tab=album&album_id=997023950404439

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *