Korakom do plesa 2019. godine, Gradska arena ”Husein Smailovic’

JU Predškolski odgoj i obrazovanje Zenica započela je sa implementacijom projekta ”Korakom do zdravlja“ podržanog od strane Vlade Švicarske i Svjetske Banke, a kojeg sprovodi Federalno ministarstvo zdravstva u okviru implementacije projekta „Smanjenje faktora rizika za zdravlje stanovništva u BiH“.

U subotu, 27.04.2019. godine realizirana je manifestacija ”Korakom do plesa” koja je na jednom mjestu okupila blizu 1000 djece koja borave u vrtićima, ali i djece polaznika Programa obaveznog predškolskog odgoja i obrazovanja u godini pred polazak u osnovnu školu. Bila je to prilika za zajedničko druženje kroz ples i pjesmu, kao i njegovanje zdravih životnih navika. Zahvaljujemo se roditeljima djece na podršci i saradnji, kao i sponzorima manifestacije: kompanijama Vispak, Klas i Podravka, novinsko-izdavačkoj kući SEZAM i zaštitarskoj kući AE sigurnost.

Korakom do plesa f DSC_5801

DSC_5786 DSC_5766

Galerija fotografija na linku

https://www.facebook.com/pg/zenickivrtici/photos/?tab=album&album_id=2088389261267897

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *