Kozum rado cini dobro

Konzum rado čini dobro, što je u prošlosti dokazao mnogo puta, kroz različite aktivnosti u lokalnoj zajednici.
JU Predškolski odgoj i obrazovanje Zenica jedna je od tri odabrane institucije koje učestvuju u projektu naziva Rado činimo dobro, a kojeg organizuje Konzum i koji traje u razdoblju od 25.05.2015. do 21.06.2015.godine.
Učesnicima su namijenjene donacije u visini 1.000.00 KM za pobjednički prijedlog, 300,00 KM za drugoplasirani i 100,00 KM za prvoplasirani prijedlog.
KAKO NAM MOŽETE POMOĆI
Dovoljno je da u navedenom periodu, na prodajnom mjestu Konzum P 216 Zenica, Kamberović polje, prilikom svake kupovine, dobiveni glasački žeton ubacite u pripremljenu glasačku kutiju JU Predškolski odgoj i obrazovanje Zenica.

image002 Document

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *