Najava zavrsne manifestacije Ustanove u Areni Zenica

Tradicionalna godišnja završna manifestacija Ustanove pod nazivom ”Djeca i mašta mogu svašta” ove godine će se održati u Gradskoj areni Zenica. Uz bogat program kojeg su pripremile učiteljice i djeca Ustanove i brojne goste na manifestaciji, bit će to ujedno i prilika da na jednom mjestu ispratimo oko 800 budućih prvačića koji su u Ustanovi završili Cjeloviti razvojni ili Program Obaveznog predškolskog odgoja i obrazovanja u godini pred polazak u osnovnu školu, čestitamo im i poželimo sretan nastavak školovanja.
Cijena ulaznice je 3.00 KM, a iste se mogu nabaviti u Upravi Ustanove i na štandovima koji će biti postavljeni na određenim mjestima u gradu, a o čemu ćemo naknadno dati detaljnije informacije.
Sve dodatne informacije možete dobiti na brojeve telefona:
032 443-860 i 032 443-861.

Radujemo se vašem dolasku!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *