Obiljezavanje Nedjelje djeteta u Ustanovi

Prva sedmica u mjesecu oktobru tradicionalno se u svijetu obilježava kao Nedjelja djeteta. Ovim se posebna pažnja želi posvetiti djeci i dječijim pravima, a i ove godine nedjelja djeteta u JU Predškolski odgoj i obrazovanje Zenica će biti obilježena nizom sadržaja od kojih izdvajamo: radionice na temu dječijih prava, zajednička šetnja djece svih vrtića pod nazivom ”Svijete pogledaj dijete”, posjeta Multiplex Ekranu Zenica i crtani film ”Bajka u bajci”, ”Sigurno vezani u vozilu”, radionice i kampanja BIHAMK-a o značaju korištenja sjedalica za vrijeme vožnje, ”U zdravom tijelu zdrav duh” kreativne i sportske radionice u vrtićima.

Opširnije na

https://www.facebook.com/pg/zenickivrtici/photos/?tab=album&album_id=1797374217036071

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *