Svecanost povodom rekonstrukcije vrtica ”Dunja”

U srijedu, 09.marta 2013. godine, u vriću ”Dunja” upriličena je svečanost povodom završetka radova na rekonstrukciji pomenutog vrtića, a koja se odnosi na projekat energetske efikasnosti  (opremljenost novom PVC stolarijom, instalacijama za grijanje, grijnom podstanicom i rekonstruisanom fasadom i zidovima) u  vrijednosti 190.000 KM.

Sredstva za vrtić su osigurali po polovinu Grad Zenica na jednoj, te federalni Fond za zaštitu okoliša, UNDP i ambasada Švedske na drugoj strani,a u okviru projekta Zeleni ekonomski razvoj UNDP-a.

Vrtić ”Pinokio” je najavljen kao sljedeći objekat, koji će zajedničkim sredstvima biti obuhvaćen projektom energetske efikasnosti.

Urednik:
Alisa Trtak

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *