Uspjesno realiziran program OPOiO u godini pred polazak u osnovnu skolu

Budućim prvačićima i njihovim roditeljima upućujemo najiskrenije čestitke za uspješan završetak programa Obaveznog predškolskog odgoja i obrazovanja u godini pred polazak u osnovnu školu za 2014/2015. godinu u trajanju od 10 sedmica, kao i uspješan nastavak školovanja.
Navedenim programom u JU Predškolski odgoj i obrazovanje Zenica obuhvaćeno je blizu 730 djece, od čega je 270 boravilo u odgojnim grupama u šest vrtića Ustanove, dok je 460 djece program pohađalo u gradskim, prigradskim i seoskim osnovnim školama.
Osim navedenog broja, Uvjerenja će dobiti i 80 djece koja su upisana u Ustanovu i obuhvaćena cjelovitim razvojnim programom.
U većini odgojnih grupa program je završen 08.05.2015. godine te su djeci na završnim svečanostima uručena Uvjerenja neophodna za upis u prvi razred osnovne škole.
Program još uvijek nije završen u svim odgojnim grupama, zbog neophodnog fonda sati te je realizacija istog produzena do kraja maja 2015. godine.

Galerije fotografija sa završnih svečanosti mozete ogledati na fb stranici Ustanove

https://www.facebook.com/zenickivrtici

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *