ZIM i malisani Ustanove obiljezili ”Dane mlijeka”

Danas je Zenička industrija mljieka ZIM, u restoranu tržnog centra ”Bingo” d.o.o. Zenica, tradicionalno obilježila ”Dane mlijeka”. U goste su pozvali mališane JU Predškolski odgoj i obrazovanje Zenica, koji su prigodnim stihovima i pjesmom otvorili manifestaciju. Nakon toga uslijedile su radionice za najmlađe. Dio mališana odabrao je kreativne aktivnosti te se takmičio u ukrašavanju papirnih maski kravica. Drugi dio se okušao u takmičarskim igrama preciznosti, gađanju kula od plastičnih čaša pavlake i rušenju čunjeva od praznih flaša jogurta. Nakon degustacije mliječnih proizvoda, uz odabir najljepših ”brkova” od jogurta, djeci su uručeni poklon paketići od ZIM-a i Binga Zenica, te im se ovim putem zahvaljujemo.


Šta još reći, osim da smo
ZAISTA UŽIVALI !!!

CAM01483 CAM01507 CAM01545 CAM01522 CAM01548

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *