II Smotra dramskog stvaralastva

Bosansko narodno pozorište Zenica u nedjelju, 01.12.2013. godine, domaćin je i organizator II Smotre dramskog stvaralaštva osoba sa posebnim potrebama i teškoćama u razvoju.

Učesnici: Udruženje “Radosti druženja” USK iz Bihaća; Udruženje roditelja i prijatelja osoba s posebnim potrebama “Sunce” iz Mostara; Škola za srednje stručno obrazovanje i radno osposobljavanje Sarajevo; Centar “Vladimir Nazor” Sarajevo; Udruženje za promociju integracije djece i odraslih osoba sa invaliditetom u društvenoj zajednici “Budimo prijatelji” Zenica; JU Škola za odgoj, obrazovanje i rehabilitaciju djece i odraslih osoba sa poteškoćama u psihofizičkom razvoju Zenica; JU Predškolski odgoj i obrazovanje Zenica i UG “Svijet u slikama” Zenica.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *