Home   Aktuelno   Aktivnosti   OBAVIJEST kandidatima na raspisani javni konkurs za radno mjesto ODGAJATELJ

OBAVIJEST kandidatima na raspisani javni konkurs za radno mjesto ODGAJATELJ

n-628x796_Fotor

Obavještavaju se kandidati koji su aplicirali na raspisani javni konkurs za prijem u radni odnos na neodređeno vrijeme na radno mesto ODGAJATELJ, a koji imaju urednu dokumentaciju i ispunjavaju uslove propisane javnim konkursom, da će se u petak, 29.03.2019. godine, sa početkom u 8.00 sati obaviti pismena provjera znanja kandidata u vrtiću ”Pinokio” (Ezhera Eze Arnautovića br. 5).

Intervju sa kandidatima koji zadovolje na pismenoj provjeri znanja, obaviće se istoga dana, 29.03.2019. godine u Upravi JU Predškolski odgoj i obrazovanje Zenica.(Ezhera Eze Arnautovića br. 5).

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*