Home   Aktuelno   Aktivnosti   OBAVIJEST o pozivanju kandidata na intervju na raspisani javni oglas na poziciju 3. NJEGOVATELJ

OBAVIJEST o pozivanju kandidata na intervju na raspisani javni oglas na poziciju 3. NJEGOVATELJ

n-628x796_Fotor

Obavještavaju se kandidati koji su aplicirali na raspisani javni oglas za poziciju 3. NJEGOVATELJ sa završenim fakultetom, višom ili srednjom stručnom spremom medicinskog smjera, a koji imaju urednu dokumentaciju i ispunjavaju uslove propisane javnim oglasom, da će se intervju sa istima obaviti u četvrtak, 28.03.2019. godine u Upravi JU Predškolski odgoj i obrazovanje Zenica (Ezhera Eze Arnautovića br. 5).

Kandidati će pojedinačno, telefonskim putem, biti obaviješteni o tačnom terminu u kojem je zakazan intervju za svakog kandidata.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*