Obavijest o Naredbi zabrane rada predskolskim ustanovama

Na osnovu Zaključka Vlade Zeničko-dobojskog kantona sa 29.vanredne sjednice, održane 19.03.2021. godine (broj: 02-33-3801/21), usvajaju se Naredbe Kriznog štaba Ministarstva zdravstva ZDK, koje stupaju na snagu 20.03.2021.godine, sa rokom važenja od 14 dana.

Članom II, stav 1. ovih naredbi, u naprijed navedenom periodu, zabranjuje se rad predškolskim ustanovama na području Zeničko-dobojskog kantona.

S tim u vezi, obavještavamo korisnike usluga JU Predškolski odgoj i obrazovanje Zenica, da smo u obavezi postupiti u skladu sa pristiglom naredbom te da vrtići JU Predškolski odgoj i obrazovanje Zenica neće pružati usluge za vrijeme trajanja ove naredbe.

O svim daljim koracima bićete blagovremeno obaviješteni.

Hvala na razumijevanju!

Uprava JU Predškolski odgoj i obrazovanje Zenica

_Zaključak Vlade sa Naredbama_00001

_Zaključak Vlade sa Naredbama_00002

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *