Poziv roditeljima na zajednicko opremanje vrtica ”Dunja” namjestajem kojeg je projektom obezbijedila Ambasada Republike Bugarske u BiH

Ambasada Republike Bugarske dodjelila je JU Predškolski odgoj i obrazovanje Zenica nepovratnu finansijsku pomoć za izvršenje projekta „Obrazovanje za najmlađe“ – unapređeni uslovi za rad u vrtiću „Dunja“.

Nepovratna finansijska pomoć je u iznosu od 46 600 leva i namijenjena je za nabavku i montažu namještaja, nabavku i instaliranje LED rasvjete i nabavku novih tepiha.

Ovim putem pozivamo roditelje djece koja pohađaju vrtić “Dunja”, da se pridruže akciji montiranja namještaja, te na taj način podrže naša nastojanja da unaprijedimo uslove boravka djece, kao i jačanju partnerskih odnosa između porodice i vrtića.

New_Microsoft_Word_Document(1)

Redakcija

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *