Raspisan Poziv za prijem realizatora Programa obaveznog predskolskog odgoja i obrazovanja u godini pred polazak u osnovnu skolu za 2017/2018. godinu

Na osnovu odredbe člana 13. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju ZDK (“Sl. Novine ZDK” br:7/2010) i člana 71. Pravila Javne ustanove Predškolski odgoj i obrazovanje Zenica te u cilju realizacije Programa obaveznog predškolskog odgoja i obrazovanja za 2017/2018. godinu utvrđenog od strane Ministarstva za obrazovanje, nauku, kulturu i sport ZDK, Upravni odbor objavljuje POZIV za prijave na angažman profesora i nastavnika predškolskog odgoja i obrazovanja radi realizacije Programa obaveznog predškolskog odgoja i obrazovanja za 2017/2018. godinu na period od tri mjeseca.

JUPOIO_ZENICA_Poziv_za_realizatore_POPOIO_2018

JUPOIO ZENICA Poziv za realizatore POPOIO 2018

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *