U Ustanovi raspisan Javni konkurs za prijem lica po osnovu Ugovora o strucnom osposobljavanju bez zanivanja radnog odnosa

Shodno potrebama Javne ustanove Predškolski odgoj i obrazovanje Zenica, raspisuje se JAVNI KONKURS za prijem sedam (7) lica po osnovu Ugovora o stručnom osposobljavanju bez zasnivanja radnog odnosa za profesore predškolskog odgoja sa završenom visokom stručnom spremom (VII stepen), ili završenim najmanje prvim ciklusom školovanja dodiplomskog studija koji je vrednovan sa 180 ili 240 ECTS bodova  – sedam (7) izvršitelja.

Konkurs će biti objavljen na web stranici Grada Zenice, u NIPD ”Naša riječ” i web stranici Ustanove.

Tekst konkursa možete preuzeti ovdje:

Javni konkurs za prijem lica za strucno osposobljavanje

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *