UNICEF dodijelio nagrade i priznanja predskolskim ustanovama i pojedincima za 2016. godinu

U zgradi UN-a u Sarajevu održana je ceremonija dodjele priznanja i nagrada u okviru konkursa “Naše priče za najbolje vrtiće”. UNICEF BiH otvorio je u maju Konkurs za pojedince, pojedinke i/ili grupe zaposlene u predškolskim ustanovama u Bosni i Hercegovini koji su dali istaknut doprinos inkluzivnosti i kvalitetu predškolskog odgoja i obrazovanja.

Za ukupno 15 javnih i privatnih predškolskih ustanova sa područja cijele Bosne i Hercegovine dodijeljene su zahvalnice za istaknut doprinos za unapređenje kvaliteta predškolskog odgoja/vaspitanja i obrazovanja u BiH 2016. godini, a jedna od dobitnica je i JU Predškolski odgoj i obrazovanje Zenica.

Nagradu za najinovativnijeg pojedinca dobila je logopedica Zijada Kurtodža-Vučak iz JU Predškolski odgoj i obrazovanje Zenica.

Opširnije o dodjeli nagrada i zahvalnica možete pogledati na linku

http://www.zasvakodijete.ba/nase-price-za-najbolje-vrtice-dodijeljene-nagrade-i-priznanja-za-doprinos-inkluzivnosti-i-kvalitetu-predskolskog-odgoja-i-obrazovanja/

Redakcija

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *