Ambasada Bugarske u BiH dodijelila nepovratna sredstva za projekat ”Obrazovanje za najmladje”

Ambasada  Bugarske u Bosni i Hercegovini  dodijelila je 46.600 leva nepovratnih sredstva Javnoj ustanovi Predškolski odgoj i obrazovanje Zenica. Finansijska pomoć utrošit će se za realizaciju projekta “Obrazovanje za najmlađe” kojim će se  unaprijediti uslovi rada u vrtiću “Dunja”.

Sporazum o dodjeli nepovratne finansijske pomoći u Ambasadi Republike Bugarske u Sarajevu potpisali su, otpravnik poslova Bugarske ambasade za ambasadoricu Avgustinu Tzvetkovu-Karabashevu, gradonačelnik Zenice Fuad Kasumović i direktorica Ustanove Jasmina Gasal,

Opširnije o projektu možete pročitati na linku zvanične web stranice Grada Zenice

http://www.zenica.ba/aktuelnosti/vijesti/vijesti-detaljno/news/bugarska-ambasada-pomaze-odgoju-namjhla/?tx_news_pi1%5Bcontroller%5D=News&tx_news_pi1%5Baction%5D=detail&cHash=1825be8fe3d598c5b6386ea1758f637a

Redakcija

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *