Urucena zahvalnica Udruzenju Sindikalne podruznice JU Predskolski odgoj i obrazovanje Zenica

Danas su JU Predškolski odgoj i obrazovanje Zenica posjetili predsjednik SSOOIO BiH Selvedin Šatorović te predsjednik SSVOONK BiH Dževad Hadžić. Povod posjete bio je dodjela zahvalnice Sindikalnoj podružnici JU Predškolski odgoj i obrazovanje Zenica za nesebičan doprinos u odgojno-obrazovnom radu i sindikalnom djelovanju. Pomenute zahvalnice dodjeljuju su povodom 5. oktobra, Svjetskog dana učitelja, manifestacije koja se tradicionalno obilježava svake godine.

Sastanku su prisustvovali direktorica Ustanove Jasmina Gasal, sindikalni povjerenik Izet Kalabuśić te članovi Sindikalnog odbora i Nadzornog odbora Ustanove: Hodžić Fikreta, Begić Nevenka i Softić-Husagić Sejla.

Osim uručenja zahvalnice, na sastanku se vodio razgovor  na teme iz oblasti radnih odnosa, kao i o položaju zaposlenika u predškolskom odgoju i obrazovanju u odnosu na njihove kolege u školama. Zajednički stav proizišao iz pomenutog jeste da se djeluje u pravcu unapređenju predškolskog odgoja i obrazovanja.

Predsjednik SSOOIO BiH Selvedin Šatorović i predsjednik SSVOONK BiH Dževad Hadžić tom prilikom izrazili su svoju punu podršku u daljem sindikalnom djelovanju podružnice, kao i pomoć oko rješavanja svih problema.

14813174_1087632081357375_511577170_o 14813085_1087632058024044_1845595485_o

Redakcija 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *